padeshah
12 آذر 1401 - 22:40

رئیس سازمان استاندارد: از تخصص مهندسان بسیجی در استاندارد سازی استفاده می‌شود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد ایران با تاکید بر اینکه اعتماد سازی مردم به استانداردسازی در اولویت دولت مردمی است گفت: از تخصص مهندسان و متخصصان بسیجی در استانداردسازی استفاده می‌شود.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، مهدی اسلام‌پناه شامگاه امروز در دیدار با فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه سپاه همواره تکیه گاه کشور و پناه مردم بوده و هست و خواهد بود اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام دشواری‌ها و تنش‌ها همراه و پشتیبان مردم بوده و قاطبه مردم نیز این واقعیت را درک می‌کند و مردم پشتیبان سپاه هستند.

وی افزود: در سازمان استاندارد و تایید صلاحیت نیازمند حضور اقشار تخصصی بسیج در رده‌های مختلف و تخصصی  از جمله بسیج‌اساتید، بسیج دانشجویی، بسیج متخصص، بسیج اصناف و غیره هستیم.

اسلام‌پناه عنوان کرد: با استفاده از راهبردها تلاش بر این است که استاندارد مردمی را در دولت مردمی نهادینه کنیم.

در این دیدار سردار محسن کریمی فرمانده سپاه استان مرکزی نیز با اعلام آمادگی برای همکاری متخصصان بسیجی با سازمان استاندارد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در جهاد 8 ساله در عملیات‌های بزرگ با حضور مردم به پیروزی رسید که بعد از جنگ جهاد بازسازی آغاز شد و در جهاد بازسازی قرارگاه خاتم الانبیا تمام زیرساخت‌های اساسی را انجام دادند.

کریمی عنوان کرد: جهاد علمی یکی دیگر از جهادها بود که پس از انقلاب اتفاق افتاد و بزرگانی در مسائل مختلف علمی اقدامات بزرگی انجام دادند، در این جهاد نیروهای مسلح از همه بهتر کار کرده و بهترین استفاده را از دانشگاه‌ها بردند و پیچیده‌ترین تجهیزات نظامی را متکی به جوانان دانشمند دانشجو ساختند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی عنوان کرد: علی رغم اینکه دشمن یک ناتو فرهنگی علیه ایران به کار گرفته اما به مدد جمهوری اسلامی و اسلام و رهبری و شهدا همچنان نهاد خانواده در ایران مسنجم است‌ و عفت و پاکدامنی حرف نخست را می‌زند و روابط اجتماعی علی‌رغم شیطنت‌ها در بهترین وضعیت قرار دارد هرچند دشمن در این مبارزه از تجهیرات و تکنولوژی بالایی برخوردار بود اما سپاه متکی بر مردم پوزه استکبار را به خاک کشاند.

انتهای پیام/711/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 895802